Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Аварійні відключення

Світло в домівках – запорука комфортного сучасного життя. Для того, щоб струм у оселі був завжди й електричні пристрої працювали безперебійно, необхідно аби електричні мережі функціонували надійно 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Але, час від часу, трапляються ситуації, що призводять до аварійних відключень. Зазвичай це відбувається через:

  • пошкодження кабельних та повітряних ліній. Наприклад, внаслідок несприятливих погодних умов або аварії на певній ділянці мережі;
  • вихід з ладу обладнання (силових трансформаторів, розподільчих пристроїв тощо). Наприклад, в результаті перенавантаження або пошкодження;
  • несанкціоноване втручанням. Наприклад, в результаті проведення будівельних робіт без дозволу в зоні пролягання електромереж тощо.

У цьому розділі ДТЕК Київські електромережі інформує своїх клієнтів про аварійні відключення у столиці. Ми робимо це для того, аби кияни знали про значні перерви у електропостачанні та орієнтовні терміни їх усунення.

Звертаємо вашу увагу, що відновлення електропостачання, зазвичай, відбувається швидше, ніж вказано у пункті «час орієнтовного відновлення». Але трапляються поодинокі випадки, коли з технічних причин ліквідація аварії може затягнутись. Спеціалісти ДТЕК Київські електромережі докладають максимум зусиль, аби електропостачання у домівках киян було відновлено якнайшвидше, а аварій ставалося менше.

Аварійні відключення станом на 20.11.2019

Аварійні відключення станом на 19.11.2019

Аварійні відключення станом на 18.11.2019

 

 

 

 

 

 

АРХІВ