Для дому Для компанiй
Контакт-центр
1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Бланки документів
​​

Нові приєднання

Заява про приєднання електроустановки

Організаційні документи

Витяг зі статуту ДТЕК Київські електромережі

Договори з юридичними особами на постачання електроенергії

11.06.2018 набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312, (ПРРЕЕ), які регулюють договірні відносини між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії. Відповідно, Правила користування електричної енергії (ПКЕЕ), затверджені постановою Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) від 31.07.1996 №28 (зі змінами та доповненнями), визнані такими, що втратили чинність.

Починаючи з 11.06.2018р. врегулювання договірних відносин між ДТЕК Київські електромережі та споживачами здійснюється шляхом приєднання споживачів до двох видів публічних договорів: договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та договору про постачання електричної енергії споживачу через подання відповідних заяв-приєднань.

У перехідний період обидві функції оператора системи розподілу та постачальника виконує ДТЕК Київські електромережі відповідно до діючих ліцензій на постачання електричної енергії та на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.

Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та договір про постачання електричної енергії споживачу є публічними договорами та укладаються з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України за формами договорів, що наведені нижче:

З питань укладення договорів про надання послуг з розподілу електричної енергії та постачання електричної енергії клієнтам-юридичним особам потрібно звертатися до центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі.

Зазначаємо, що умови постачання електричної енергії існуючим споживачам ДТЕК Київські електромережі залишаються без зміни в межах діючих договорів про постачання електричної енергії.

Оформлення договірних відносин

ПКЕЕ передбачено різні процедури оформленння договірних відносин

  • для нових об’єктів (новозбудованих, реконструйованих) та електроустановок, що збільшують потужність або вимоги до надійності електрозабезпечення — договір оформлються на заключному етапі приєднання. Детальнішне див. у розділі Нові приєднання;
  • для існуючих об’єктів, зокрема тих, що змінили власника або користувача. Укладення договорів споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та договору про постачання електричної енергії споживачу на діючу електроустановку (що введена в експлуатацію раніше) можливе лише після розірвання договору (виключення об’єкта з договору) з попереднім власником/користувачем.

Що потрібно для укладення договорів споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та про постачання електричної енергії споживачу у разі зміни власника об’єкта (без відключення об’єкта від електропостачання)?

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин для існуючих об'єктів
Бланки договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (з усіма додатками):

Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії
 
Додаток 1 Заява-приєднання

Додаток 2

Паспорт точки/точок розподілу електричної енергії

Додаток 3

Відомості про розрахункові засоби обліку активної та реактивної електричної енергії

Додаток 4

Порядок розрахунків

Додаток 5

Порядок участі Споживача в графіках обмеження електроспоживання та графіках відключень

Додаток 6

Акт розмежування балансової належності електромереж та експлуатаційної відповідальності Сторін
 
Додаток 7 Однолінійна схема електропостачання Споживача
 
Додаток 8 Порядок розрахунку втрат електроенергії в мережах Споживача
 
Додаток 8.1. Продовження додатка №8 «Вихідні дані для розрахунку втрат»

Додаток 9

Акти екологічної, аварійної та технологічної броні електропостачання Споживача (за наявності)
 

Додаток 10

Договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії» (з додатком до нього)

Додаток 10.1

Продовження додатку №10_Вихідні дані для розрахунку реактиву  

Договір про постачання електричної енергії споживачу

Згідно п. 3.2.5. ПРРЕЕ укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Електропостачальник може відмовити споживачу в укладенні договору, якщо об’єкт споживача не відповідає критеріям, зазначеним в обраній комерційній пропозиції.

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин в частині постачання електричної енергії для нових споживачів.

Бланки договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (з усіма додатками):
 
Договір про постачання електричної енергії споживачу
 

Додаток 1

Заява-приєднання

Зразки заяв-приєднання споживача до договору про постачання електричної енергії
 
Додаток 2 Комерційна пропозиція

Договори про спільне використання технологічних електричних мереж

Згідно з  п. 1.7 ПКЕЕ, у разі використання технологічних електричних мереж електропередавальною організацією (ДТЕК Київські електромережі)  відносини між власником цих мереж та електропередавальною організацією, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюються договором про спільне використання технологічних мереж.

Договір про спільне використання технологічних мереж є домовленістю двох сторін, що є документом певної форми, який встановлює зміст та регулює правовідносини між електропередавальною організацією (ліцензіатом з передачі електричної енергії місцевими (локальними) мережами та основним споживачем під час передачі (транзиту) електричної енергії технологічними електричними мережами.

Основний споживач (власник електричної мережі) не має права відмовити електропередавальній організації, яка здійснює ліцензовану діяльність на закріпленій території, в укладенні (переукладенні) договору про спільне використання технологічних електричних мереж.

З питань укладення договорів про спільне використання технологічних електричних мереж клієнтам-основним споживачам потрібно звертатися до центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі.

Договори про спільне використання технологічних електричних мереж укладаються у разі використання електропередавальною організацією «зовнішніх» технологічних електричних мереж власника.

Бланки договору про спільне використання технологічних електричних мереж

З питань узгодження додатків до чинних договорів про спільне використання технологічних електричних мереж та проведення розрахунків за ними клієнтам-основним споживачам пропонуємо звертатися до департаменту продажу електричної енергії:

Підрозділ Основний напрямок
роботи з клієнтами
Місцезнаходження Години прийому* Телефони
Центр розрахунків Погодження додатків 3 «Довідка про обсяги переданої електричної енергії» до договорів про спільне використання технологічних електричних мереж вул. Юрія Іллєнка,  (Мельникова) 31 пн - пт
09:00 - 16:00

перерва
12:00 - 12:45
201-58-85
Центр договірної роботи Укладення договорів про спільне використання технологічних електричних мереж та погодження додатків до них вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), 31 пн - пт
09:00 - 16:00

перерва
12:00 - 12:45
201-07-45
Центр розрахунків Розрахунки за договорами про спільне використання технологічних електричних мереж вул. Юрія Іллєнка,(Мельникова)  31 пн - пт
09:00 - 16:00

перерва
12:00 - 12:45
201-58-85

У разі зміни назви або організаційно-правової форми чи розрахункового рахунку бюджетної організації клієнтам-юридичним особам потрібно звертатися до центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі.

Шаблони об'яв про припинення електропостачання для інформування мешканців житлових будинків

Шаблони об'яв про припинення електропостачання для розміщення на дошках оголошень у житлових будинках

Документ призначений працівникам житлових організацій для інформування мешканців житлових будинків про припинення електропостачання. Містить шаблони двох об'яв:

  1. на випадок аварійних відключень у зв’язку з пошкодженнями на електромережах або електричному обладнанні;

  2. ​для попередження мешканців про тимчасове припинення електропостачання у зв’язку із проведенням планових робіт на електромережах або електричному обладнанні