Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-Відповідь

Як подати заяву щодо зміни величин споживання електроенергії та потужності?

Для того, щоб подати заяву щодо зміни очікуваних величин споживання та потужності, рекомендуємо до закінчення розрахункового періоду звернутися із заявою до центру обслуговування клієнтів, у якому обслуговується Ваша організація. Заява обов’язково має містити обгрунтування необхідності змін попередньо встановлених договірних величин.
 
Заява на коригування договірної величини споживання електроенергії Заява на коригування договірної потужності
Збільшення договірної величини споживання електроенергії проводиться лише за умови виконання договірних зобов’язань з оплати та за наявності оплати очікуваного обсягу споживання на  розрахунковий період. Датою оплати вважається дата зарахування на рахунок.

Зазначаємо, що згідно з діючим законодавством з 11.06.2018 перевищення договірної величини споживання електричної енергії за розрахунковий період не визначається.


Згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії (далі ПРРЕЕ), затвердженими Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, у подальшому договірна величина споживання електричної енергії буде узгоджуватися новим договором про постачання електричної енергії споживачу (діючим згідно з ПРРЕЕ та Законом України «Про ринок електричної енергії»).
 
​Зміна договірних граничних величин споживання електричної потужності проводиться за умови коригування величини споживання електроенергії та/або проведення позачергового режимного дня вимірів активного електричного навантаження.

Для клієнтів, на чиїх об’єктах ведеться зонний облік електроенергії, окрім запропонованих вище варіантів (коригування договірного обсягу споживання електроенергії та/або проведення позачергового режимного дня) для зміни договірних граничних рівнів споживання електричної потужності, також можливе подання заявлених споживання електричної потужності.

Скоригована договірна (гранична) величина споживання електричної потужності діє з моменту коригування (а не протягом усього розрахункового періоду, у разі отримання звернення не на початку розрахункового періоду) або для зонного обліку — з дати отримання заяви клієнта на коригування.

​Договірні граничні величини споживання електричної потужності встановлюються з урахуванням режиму роботи енергосистеми (у межах встановленої завданням Міністерства енергетики та вугільної промисловості максимальної потужності), не вище величини дозволеної до використання потужності відповідно до договору.

Зазначаємо, що згідно з діючим законодавством з 11.06.2018 перевищення договірних (граничних) величин споживання електричної потужності за розрахунковий період не визначається.

Згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312, у подальшому договірна потужність буде визначатися згідно з договором про надання послуг з розподілу електричної енергії.    


 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!