Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-Відповідь

Як проводяться виміри електричного навантаження у режимні дні?

Для клієнтів-юридичних осіб, чиї об’єкти мають приєднану потужність 150 кВт і більше, двічі на рік встановлюються режимні дні. У режимні дні клієнти, незалежно від форм власності та режиму роботи, проводять виміри електричного навантаження, при цьому фахівці ДТЕК Київські електромережі мають право контролювати проведення клієнтами вимірів у вибіркові години режимної доби. 
  Дані про результати вимірів електричного навантаження у режимний день потрібно передати у формі протоколів та відповідних зведених відомостей результатів вимірів до центру обслуговування клієнтів, у якому обслуговується Ваша організація. Останній день передачі результатів вимірів до ДТЕК Київські електромережі — останній робочий день грудня (для зимових вимірів) та останній робочий день червня (для літніх вимірів).

Також за Вашою ініціативою можна провести позачерговий режимний день на Ваших об’єктах, попередньо узгодивши з ДТЕК Київські електромережі дату проведення позачергового режимного дня. Така потреба може виникнути якщо Ви, наприклад, хочете відкоригувати договірні граничні величини споживання електричної потужності. При цьому необхідно заповнити протокол та відповідну зведену відомість результатів вимірів лише у частині, що стосується вимірів активного навантаження.


 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!