Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-Відповідь

Які правила оформлення та подання до "ДТЕК Київські електромережі" очікуваних обсягів споживання електроенергії на наступний розрахунковий рік?

Очікувані обсяги споживання електроенергії Вашою організацією на наступний розрахунковий рік  надаються до "ДТЕК Київські електромережі" у формі Додатку 8 до договору про постачання електричної енергії  у терміни, визначені даним договором.

 З урахуванням змін у чинному законодавстві (Правила користування електричної енергії втратили силу з 11.06.2018, при цьому із зазначеної дати введено у дію Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №312), у подальшому визначення очікуваних обсягів споживання електричної енергії буде проводиться згідно з договором про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Як надавати очікувані обсяги споживання електричної енергії:
 
​Якщо Ви зареєстровані у Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі і маєте електронний цифровий підпис ​Якщо Ви НЕ зареєстровані у Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі або у Вас НЕМАЄ електронного цифрового підпису
​Інформацію про очікувані обсяги споживання електроенергії Ви можете подати у електронній формі через Особистий кабінет "ДТЕК Київські електромережі".
Розмірності обсягів споживання в такому випадку — кіловат-години. 
Очікувані обсяги споживання, надані через Особистий кабінет мають бути обов’язково підписані за допомогою електронного цифрового підпису.

Для клієнтів, чиї об’єкти мають дозволену потужність 150 кВт і більше та середньомісячний обсяг споживання 50000 кВт•год та більше, потрібно надавати очікувані обсяги споживання із зазначенням розподілу за кожною площадкою вимірювання та за особовим рахунком загалом.

Очікувані обсяги споживання необхідно зазначати в межах дозволеної до використання потужності та режиму роботи струмоприймачів відповідно до договору.
Інформацію про очікувані обсяги споживання електроенергії Ви можете подати у паперовій формі (Додаток 8), звернувшись до центру обслуговування клієнтів, у якому обслуговується Ваша організація.
Розмірності обсягів споживання в такому випадку тисячі кіловат-години.


Для клієнтів, чиї об’єкти мають дозволену потужність 150 кВт і більше та середньомісячний обсяг споживання 50000 кВт•год та більше, потрібно надавати очікувані обсяги споживання із зазначенням розподілу за кожною площадкою вимірювання та за особовим рахунком загалом.
На Додатку 8 обов’язково потрібно зазначити особовий рахунок, номер договору та повну назву Вашої організації.

Очікувані обсяги споживання необхідно зазначати в межах дозволеної до використання потужності та режиму роботи струмоприймачів відповідно до договору 
 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!