Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-Відповідь

Частина електромереж мого підприємства використовуються для передавання електроенергії іншим суб’єктам господарювання. Як відшкодувати витрати на утримання таких електромереж?

Якщо частина мереж Вашого підприємства використовується для передачі електроенергії іншим споживачам, Ви маєте право на відшкодування частини витрат на утримання цих мереж . Для отримання відшкодування, Вам потрібно укласти із ДТЕК Київські електромережі договір про спільне використання технологічних електричних мереж.

Для укладення договору про спільне використання електричних мереж Вам потрібно звернутися до відділу роботи з договорами на спільне використання електричних мереж ДТЕК Київські електромережі за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка (Мельникова) 31, к. 308 або к. 310 або зателефонувати за телефоном (044) 201-58-85.

Під час такого візиту просимо взяти з собою документ, який засвідчує, що Ви є уповноваженим представником певного підприємства (довіреність, службове посвідчення тощо).

Фахівці ДТЕК Київські електромережі нададуть Вам вичерпну консультацію щодо переліку документів, необхідних для укладення договору, пояснять алгоритм подальших дій, нададуть бланки та допоможуть їх заповнити. 
 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!