Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Громадське обговорення щодо встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії
ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» має намір звернутися до НКРЕКП з заявою на отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності на розподіл електричної енергії та з заявою на встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік за методологією «витрати плюс».
Згідно зстаттею 8 ЗУ «Про ринок електричної енергії»,господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.
 
Відповідно до статті 8 вищезазначеного ЗУ державному регулюванню підлягають тарифи на послуги з розподілу електричної енергії. Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії розраховані виходячи з потреб Товариства для здійснення ліцензійної діяльності з розподілу електричної енергії за методологією «витрати плюс». 
До прогнозованих витрат (прогнозованого необхідного доходу) ліцензіатом з розподілу електричної енергії включені матеріальні витрати, витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації витрат електроенергії на її розподіл, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизацію, інші операційні витрати.
 
До структури прогнозних тарифів на 2019 рік, на вимогу ЗУ «Про ринок електричної енергії» включені витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації втрат електроенергії на її розподіл (ці витрати складатимуть приблизно 50% від загального рівня операційних витрат підприємства). У діючих тарифах на розподіл ці витрати відсутні, бо включалися не до тарифу на розподіл (передачу), а безпосередньо до  роздрібного тарифу, за яким розраховувалися споживачі.
 
Запропонований рівень тарифів на послуги з розподілу електричної енергії буде становити:
- для 1 класу напруги – 95,63 грн/МВт*год.
- для 2 класу напруги–362,13 грн/МВт*год.
Інформація розміщена на офіційному сайті компанії за посиланням: https://dtek-kem.com.ua/ru/ee-company/gromadski_obgovorennya
Пропозиції та зауваження щодо тарифів просимо надсилати ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на електронну адресу [email protected] або поштою: 04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 20 з позначкою в темі листа «Тарифи з розподілу електричної енергії з 01.01.2019 року» у період з 05 по 15 жовтня 2018 року включно.
 
Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій 16.10.2018 буде проведено відкриті слухання з цього питання за адресою: вул. Новокостянтинівська, 20. Час та місце проведення відкритого слухання буде зазначено додатково.

16 жовтня 2018 18:00
 

Протокол відкритих обговорень