Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
ІКЦ

Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії ДТЕК Київські електромережі (ІКЦ)

Окрім центрів обслуговування клієнтів (фахівці яких обслуговують споживачів електричної енергії на особистому прийомі) та контакт-центру (де можна отримати консультацію телефоном за номером 1588 або (044) 202-1588 з мобільного, а також відправивши повідомлення за допомогою форми зворотного зв’язку), у ДТЕК Київські електромережі діє Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії (ІКЦ).

ІКЦ був створений при ДТЕК Київські електромережі для підвищення якості надання послуг із постачання електричної енергії та вдосконалення взаємовідносин з клієнтами.

Фахівці ІКЦ працюють із письмовими зверненнями клієнтів ДТЕК Київські електромережі — інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами, а також надають консультації на особистому прийомі.

​Інформаційно-консультаційний центр обслуговує фізичних та юридичних осіб — населення, підприємців, компанії. Усі консультації та надання інформації в Інформаційно-консультаційному центрі здійснюються на безоплатній основі.

Звертатися до ІКЦ варто у випадку, коли виникло спірне питання або конфліктна ситуація, яку неможливо вирішити у центрі обслуговування клієнтів.

Особистий прийом клієнтів у ІКЦ

У разі неможливості вирішення питань фахівцем та начальником центру обслуговування клієнтів (питання можуть стосуватися розрахунків за спожиту електричну енергію, виконання вимог договорів, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці), Ви можете звернутися до фахівців ІКЦ, які проводять розгляд спірних питань на особистому прийомі. Прийом клієнтів здійснюється за попереднім записом.

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте до контакт-центру ДТЕК Київські електромережі за номером 1588 (зі стаціонарного телефону) або (044) 202-1588 (для дзвінків з мобільного та стаціонарного телефону), повідомте своє ім’я, адресу, контактний телефон і стисло зміст питання, яке необхідно розглянути.

Прийом відбувається щочетверга з 8:00 до 17:00 у центрі обслуговування клієнтів за адресою:
просп. Повітрофлотський, 58, 2 поверх, кабінет 205.

Засідання комісії ІКЦ

У разі виникнення спірних питань між ДТЕК Київські електромережі та споживачами електричної енергії міста Києва, вирішення яких потребує залучення представників державних органів (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в місті Києві (Держенергонагляд)), збирається комісія ІКЦ. До складу комісії ІКЦ входять начальник ІКЦ, представники НКРЕ та Держенергонагляду.

Комісією ІКЦ ретельно перевіряються та аналізуються факти з питань, які передбачені порядком денним, та приймаються об’єктивні рішення відповідно до вимог нормативно-технічних документів та чинного законодавства України.

Після розгляду питань прийняте рішення зазначається у протоколі засідання комісії та направляється для вжиття необхідних заходів до структурних підрозділів ДТЕК Київські електромережі.