Для дому Для компанiй
Контакт-центр
1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Послуга із монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ
Якщо на Вашому об’єкті потрібно встановити локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) або автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), Ви можете зробити це самостійно або замовити таку послугу в ДТЕК Київські електромережі.

Клієнти ДТЕК Київські електромережі-юридичні особи, чиї об’єкти мають приєднану потужність 150 кВт (і більше) та споживають електроенергію в обсязі 50 000 кВт•год (і більше) на місяць, відповідно до п.3.35 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ), мають встановити на своєму об’єкті локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) або автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Детальніше

Переваги послуги з монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ від ДТЕК Київські електромережі

 
1
Супроводження проекту зі встановлення ЛУЗОД/АСКОЕ «під ключ» — від моменту розроблення технічного завдання до моменту введення змонтованого обладнання у промислову експлуатацію.
2
Уся проектна документація розробляється галузевими фахівцями з урахуванням усіх вимог чинного законодавства.
3
Усі монтажні та налагоджувальні роботи на Вашому об’єкті виконують фахівці ДТЕК Київські електромережі.

Що входить до послуги монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ:

 1. Первинне безкоштовне обстеження для визначення обсягу робіт та необхідних матеріалів.
 2. За потреби — закупівля необхідних матеріалів.
 3. Розроблення робочого проекту монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ.
 4. Безпосередній монтаж обладнання на об’єкті.
 5. Введення обладнання у дослідну експлуатацію.
 6. Введення змонтованого обладнання в промислову експлуатацію після державної атестації систем обліку.

Як замовити послугу монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ

 1. Зверніться до ДТЕК Київські електромережі, в якому обслуговується Ваше підприємство.
 2. Напишіть заяву про проведення безкоштовного обстеження Вашого об’єкту з метою визначення обсягу робіт та необхідних матеріалів.

  Завантажити бланк заяви про проведення безкоштовного обстеження

 3. З Вами зв’яжуться та узгодять час проведення обстеження.
 4. Фахівець ДТЕК Київські електромережі у визначений час приїде до Вас на об’єкт, проведе обстеження та складе акт обстеження. У акті буде зазначено перелік робіт та необхідних матеріалів.
 5. Дані обстеження (із зазначенням найменувань робіт і витрат) разом з проектом договору про надання послуги з монтажу ЛУЗОД/АСКОЕ будуть надіслані на Вашу електронну адресу.
 6. Якщо заявлена вартість робіт та матеріалів Вас влаштує, роздрукуйте отриманий проект договору, підпишіть його, поставте печатку Вашого підприємства (у разі наявності) та зверніться до центру обслуговування ДТЕК Київські електромережі, в якому обслуговується Ваше підприємство. У центрі обслуговування договір підпишуть з боку ДТЕК Київські електромережі та віддадуть Вам Ваш примірник.
 7. Після того, як Ви сплатите вартість послуги зі встановлення ЛУЗОД/АСКОЕ згідно з договором, фахівці
  ДТЕК Київські електромережі розроблять робочий проект та розпочнуть монтаж необхідного обладнання на Вашому об’єкті.
 8. Після встановлення та підготовки необхідного обладнання (терміни встановлення визначені у договорі) фахівці ДТЕК Київські електромережі проведуть запуск встановленого обладнання у дослідну експлуатацію.
 9. Запуск обладнання у дослідну експлуатацію фіксується актом прийняття ЛУЗОД/АСКОЕ в дослідну експлуатацію. Одночасно з актом Вам запропонують підписати додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії щодо використання ЛУЗОД/АСКОЕ. Підписання додаткової угоди до договору про постачання електричної енергії дозволить Вам переглядати інформацію щодо електроспоживання Ваших об’єктів в режимі онлайн у Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі.
 10. За час дослідної експлуатації Вам потрібно буде провести метрологічну атестацію встановленого обладнання та надати до ДТЕК Київські електромережі (листом або через центр обслуговування) копію сертифікату державної атестації систем обліку. Термін дослідної експлуатації — від одного до трьох місяців. Метрологічну атестацію систем обліку виконує Державне підприємство «Укрметртестстандарт»
 11. Після успішного завершення дослідної експлуатації та надання до ДТЕК Київські електромережі, копії сертифікату державної атестації систем обліку, встановлене обладнання буде прийнято ДТЕК Київські електромережі, на комерційний облік. Прийняття на комерційний облік фіксується відповідним актом прийняття ЛУЗОД/АСКОЕ в промислову експлуатацію.

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!