Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Нестандартні приєднання

Що таке нестандартний тип приєднання?

Тип Вашого приєднання буде нестандартним, якщо Вам потрібна електрична потужність більше 50 кВт АБО якщо відстань до точки приєднання перевищує 300 метрів по прямій лінії.

  • Обсяги необхідної Вам електричної потужності визначаєте Ви. Зазвичай потужність вказується у проектно-технічній документації на будинок/ділянку.
  • Відстань від Вашого будинку / об’єкту до точки приєднання допоможе визначити фахівець із приєднання ДТЕК Київські електромережі.

Як нараховується сума до сплати за нестандартне приєднання

Сума до сплати за нестандартне приєднання нараховується фахівцем із приєднань ДТЕК Київські електромережі на основі:

Сума до сплати за нестандартне приєднання нараховується відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28.12.2018 № 2069, Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу від 18.12.2018 № 1965, та Податкового кодексу України (у частині нарахування ПДВ). Ставки плати за нестандартне приєднання електроустановок до електричних мереж:

 

Вартість послуги з приєднання оформлюється у вигляді додаткової угоди до договору про приєднання. Сплачені Вами кошти використовуються на будівництво мереж для приєднання Вашого об’єкту. Для цього ДТЕК Київські електромережі на основі тендерної процедури обирає підрядну організацію, яка будує електромережі від точки приєднання ДТЕК Київські електромережі до Вашого об’єкту.

Куди звертатися для оформлення документів на приєднання