1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Обґрунтування щодо встановлення(формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії
ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» має намір звернутися до НКРЕКП з заявою на отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності на розподіл електричної енергії та з заявою навстановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергіїна перехідний період (за методологією «витрати плюс») з 01.12.2018р.
Згідно зстаттею 8 ЗУ «Про ринок електричної енергії»,господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.
Відповідно до статті 8 вищезазначеного ЗУ державному регулюванню підлягають тарифи на послуги з розподілу електричної енергії.
Тарифина послуги з розподілу електричної енергії розраховані виходячи з потреб Товариства для здійснення ліцензійної діяльності з розподілу електричної енергії за методологією «витрати плюс».
До прогнозованих витрат (прогнозованого необхідного доходу) ліцензіатом з розподілу електричної енергії включені матеріальні витрати, витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації витрат електроенергії на її розподіл, витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизацію, інші операційні витрати.
До структури прогнозних тарифів з 01.12.2018р, на вимогу ЗУ «Про ринок електричної енергії» включені витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації втрат електроенергії на її розподіл (ці витрати складатимуть приблизно 50% від загального рівня операційних витрат підприємства). У діючих тарифах на розподіл ці витрати відсутні, бо включалися не до тарифу на розподіл (передачу), а безпосередньо до  роздрібного тарифу, за яким розраховувалися споживачі.
Запропонований рівень тарифівна послуги з розподілу електричної енергії буде становити:
  • для 1 класу напруги – 68,86грн/МВт*год.
  • для 2 класу напруги–320,46грн/МВт*год.

Пропозиції та зауваження щодо тарифів просимо надсилати ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» на електронну адресу [email protected] або поштою: 04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 20 з позначкою в темі листа «Тарифи з розподілу електричної енергії з 01.12.2018 року» у період з 22 серпня по 05 вересня 2018 року включно.

Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій 07.09.2018 буде проведено відкриті слухання з цього питання за адресою: вул. Новокостянтинівська, 20. Час та місце проведення відкритого слухання буде зазначено додатково.