1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Обґрунтування щодо встановлення(формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням
ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» має намір звернутися до НКРЕКП з заявою на отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності на розподіл електричної енергії та з заявою навстановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за стимулюючим тарифоутворенням з 01.01.2019р.
Згідно з статтею 8 ЗУ «Про ринок електричної енергії»,господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.
Згідно статті 8 вищезазначеного ЗУ державному регулюванню підлягають тарифи на послуги з розподілу електричної енергії.
Тарифи розраховані виходячи з потреб Товариства для здійснення ліцензійної діяльності з розподілу електричної енергії.
До прогнозованих витрат (прогнозованого необхідного доходу) ліцензіат з розподілу електричної енергії включає прогнозні операційні контрольовані та неконтрольовані витрати, витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації витрат електроенергії на її розподіл, амортизацію, інші операційні витрати.
До структури прогнозних тарифів з 01.01.2019 р., на вимогу ЗУ «Про ринок електричної енергії» включені витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації втрат електроенергії на її розподіл (ці витрати складатимуть приблизно 50% від загального рівня операційних витрат підприємства).
У діючих тарифах на розподіл ці витрати відсутні, бо включалися не до тарифу на розподіл (передачу), а безпосередньо до роздрібного тарифу, за яким розраховувалися споживачі.
Розрахунок необхідного доходу здійснено з урахуванням параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, визначених постановою НКРЕКП від 23.07.2013 № 1009.
Прогнозний рівень тарифівна послуги з розподілу електричної енергіїу разі застосування стимулюючого регулювання складає:
  • для 1 класу напруги – 84,58грн/МВт*год.
  • для 2 класу напруги – 451,83грн/МВт*год.

Пропозиції та зауваження щодо тарифів просимо повідомляти ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» за електронною адресою [email protected] або поштою: 04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 20 з позначкою в темі листа «Тарифи з розподілу електричної енергії з 01.12.2018 року» у період з 22 серпня по 05 вересня 2018 року включно.

Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій 07.09.2018 буде проведено відкриті слухання з цього питання за адресою: вул. Новокостянтинівська, 20. Час та місце проведення відкритого слухання буде зазначено додатково.