1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Питання-відповідь

Навіщо давати згоду на збереження та обробку своїх персональних даних?

Для замовлення послуги

Якщо Ви хочете замовити послугу в ДТЕК Київські електромережі — Вам потрібно повідомити свої персональні дані (ім’я, особовий рахунок, адресу, номер телефону тощо). Ці відомості потрібні, щоб працівники ДТЕК Київські електромережі знали за якою адресою приходити, щоб надати Вам послугу.

Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ДТЕК Київські електромережі на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ДТЕК Київські електромережі інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для виконання мого замовлення».


 

Для відправлення запиту до "ДТЕК Київські електромережі"

​​Якщо Ви хочете отримати від ДТЕК Київські електромережі відповідь на своє питання — Вам потрібно повідомити свої персональні дані (ім’я, особовий рахунок, адресу, номер телефону тощо). Ці відомості потрібні, щоб у разі необхідності можна було залучити допоміжну інформацію та найповніше відповісти на Ваш запит, а також зв’язатися з Вами.

Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Якщо Ви не згодні повідомити ДТЕК Київські електромережі персональну інформацію, працівники Компанії не зможуть надати Вам відповідь, оскільки не матимуть основних даних для її підготовки.

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ДТЕК Київські електромережі на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ДТЕК Київські електромережі інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для підготовки відповіді на мій запит».
 

Окрім персональної інформації, рекомендуємо вказувати в запиті детальні обставини Вашої ситуації: дати, час, номери документів, імена посадових осіб тощо.

Для участі в акції

Ваша згода на обробку персональних даних для участі в акції ДТЕК Київські електромережі необхідна, щоб можна було зв’язатися з Вами у разі виграшу призу, надіслати нагадування або уточнити інформацію.

Ваша згода на проведення фотозйомки за Вашої участі, а також згода на оприлюднення фотоматеріалів, необхідна для висвітлення перебігу акції та оголошення переможців.

Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ДТЕК Київські електромережі на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ДТЕК Київські електромережі інформацію про себе, а також даю згоду на проведення фотозйомки з моєю участю та оприлюднення отриманих у результаті цього фотоматеріалів, оскільки ця інформація необхідна для участі в акції».
 

 

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!