Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-відповідь

​Скільки коштуватиме збільшення загальної дозволеної потужності для приватного будинку?

Орієнтовний розмір витрат на збільшення загальної потужності для приватного будинку визначити дуже складно, оскільки вартість залежить від багатьох складових:

 
  1. вартості розробки проектної документації на ЕЗЗЕ (у разі необхідності) та ЕВЗЕ цього будинку, а також проектної документації на внутрішнє електропостачання квартири (вбудованого приміщення);
  2. вартості  будівельно-монтажних робіт (із урахуванням вартості матеріалів та обладнання) з будівництва, реконструкції (технічного переоснащення) ЕЗЗЕ (у разі необхідності), ЕВЗЕ будинку, а також внутрішнього електропостачання квартири (вбудованого приміщення) із встановленням та монтажем: електроплит, електроопалювальних установок, внутрішньої електропроводки, ввідного автоматичного вимикача, іншого приладу обліку електричної енергії (у разі необхідності);
  3. вартості оформлення документів про прийняття в експлуатацію закінченого будівництва приватного будинку (за наявності прав власності лише на земельну ділянку) та оформлення/переоформлення прав власності на будинок в установленому порядку у передбачених законодавством випадках;
  4. вартості послуг зі стандартного або нестандартного приєднання до електричних мереж, що визначається згідно з Методикою розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

 

ЕЗЗЕ — електроустановка зовнішнього забезпечення електропостачання — трансформаторні підстанції, опори електропередачі, кабельні лінії тощо, що є власністю електропостачальної організації.

ЕВЗЕ — електроустановка внутрішнього забезпечення електропостачання — проводи, автомати завантаження, розетки, вимикачі тощо, що є власністю споживача електроенергії.

 

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!