1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Нестандартні приєднання

Що таке нестандартний тип приєднання?

Тип Вашого приєднання буде нестандартним, якщо Вам потрібна електрична потужність більше 50 кВт АБО якщо відстань до точки приєднання перевищує 300 метрів по прямій лінії.

  • Обсяги необхідної Вам електричної потужності визначаєте Ви. Зазвичай потужність вказується у проектно-технічній документації на будинок/ділянку.
  • Відстань від Вашого будинку / об’єкту до точки приєднання допоможе визначити фахівець із приєднання ДТЕК Київські електромережі.
 

Як нараховується сума до сплати за нестандартне приєднання

Сума до сплати за нестандартне приєднання нараховується фахівцем із приєднань ДТЕК Київські електромережі на основі:

Вартість послуги з приєднання оформлюється у вигляді додаткової угоди до договору про приєднання. Сплачені Вами кошти використовуються на будівництво мереж для приєднання Вашого об’єкту. Для цього ДТЕК Київські електромережі на основі тендерної процедури обирає підрядну організацію, яка будує електромережі від точки приєднання ДТЕК Київські електромережі до Вашого об’єкту.

 

Порядок приєднання до електромереж ДТЕК Київські електромережі (нестандартне приєднання)

 
1
Визначається тип приєднання. Для цього Ви звертаєтеся до ДТЕК Київські електромережі та надаєте: Фахівець ДТЕК Київські електромережі за необхідності допоможе Вам визначити потрібну потужність приєднання, а також повідомить № заяви, що дозволить відслідковувати перебіг процесу приєднання.
 
2
За 5 робочих днів ДТЕК Київські електромережі визначає тип приєднання. Повідомляє Вам телефоном/електронною поштою тип приєднання — нестандартний. ДТЕК Київські електромережі готує договір та технічні умови (ТУ).
 
3
За 10 (або 201) робочих днів Ви приходите до ДТЕК Київські електромережі, отримуєте та підписуєте:
  • договір на приєднання підписаний ДТЕК Київські електромережі
  • ​ТУ.
 
4
Ви звертаєтеся до підрядної організації, що розробляє проектно-кошторисну документацію. Термін розробки визначаєте Ви.
 
5
Ви надаєте 5 примірників проектно-кошторисної документації на погодження до ДТЕК Київські електромережі.
 
6
За 10 (або 202) робочих днів ДТЕК Київські електромережі повертає Вам 1 примірник проектно-кошторисної документації3, оформлює додаткову угоду та видає рахунок на сплату послуг з приєднання.
Як нараховується сума до сплати 
 
7
Протягом 10 робочих днів Ви сплачуєте вартість приєднання згідно з додатковою угодою та рахунком.
 
8
За 30 робочих днів4 ДТЕК Київські електромережі виконує необхідні будівельно-монтажні роботи, готує договір про користування електроенергії 5.
 
9
Протягом 5 робочих днів після введення в експлуатацію Вашої електроустановки5:
  • підписується договір про користування електроенергії ,
  • підписуються акти виконаних робіт
подається напруга на Ваш об’єкт.
 

1) Якщо приєднання об’єкту потребує узгодження з власником магістральних/міждержавних електричних мереж, термін підготовки документів становить 20 робочих днів. Вас про це повідомить фахівець ДТЕК Київські електромережі.
2) Якщо потужність, що приєднується перевищує 5 МВт, проектна документація розглядається 20 робочих днів.

3) У разі наявності у ДТЕК Київські електромережі зауважень до проектно-кошторисної документації, її потрібно допрацювати із врахуванням цих зауважень та протягом 15 робочих днів повторно подати на погодження до ДТЕК Київські електромережі.

4) У випадку складного будівництва термін може бути продовжений. Вас про це повідомить фахівець ДТЕК Київські електромережі.

5) З Вами зв’яжеться фахівець ДТЕК Київські електромережі для узгодження дати та часу проведення робіт, можливості доступу до об’єкту, розміщення приладу обліку тощо.
 

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ ДО ДТЕК Київські електромережі
ДЛЯ ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ:

Ви фізична особа і Ваш об’єкт (будинок, гараж тощо) офіційно прийнятий в експлуатацію

​Ви фізична особа і Ваш об’єкт (будинку, гаражу тощо) офіційно НЕ прийнятий в експлуатацію (тобто право власності/користування оформлене тільки на земельну ділянку)

 

Куди звертатися для оформлення документів на приєднання