1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
18 липня 2018

ДТЕК Київські електромережі інвестує у 2018 р. понад 500 млн грн у розвиток інфраструктури КиєваНаціональна комісія, що здійснює  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила інвестиційну програму ДТЕК Київські електромережі на 2018 рік у розмірі 501 млн грн.  Зокрема, компанія побудує  майже 9 км нових підземних трас ліній електропередач, реконструює підстанцію «Позняки» та встановить близько 25 тис. «розумних» лічильників. Кінцева мета інвестиційної програми - вдосконалити й оновити електричну інфраструктуру міста, забезпечити якісне та надійне електропостачання його мешканцям.
ДТЕК Київські електромережі продовжує реконструювати електропідстанцію «Позняки» та будувати транзитну лінію електропередач. Оновлення підстанції  розпочалось у 2017 р. та буде завершено у 2019 році. Таким чином компанія підвищить надійність постачання електроенергії та збільшить пропускну спроможність для мешканців житлових масивів Осокорки та Позняки Дарницького району міста. На ці роботи інвестиційною програмою передбачено майже 130 млн грн.

Крім того, у 2018 році компанія розпочне будувати першу чергу високовольтної лінії «Новокиївська – Московська» вартістю близько 250 млн грн для Голосіївського та Печерського районів Києва. Повністю будівництво буде завершено в 2021 р, його загальна вартість складе 770 млн грн. Нова високовольтна лінія – стратегічно важливий об’єкт для живлення нової підстанції «Одеська». Ця лінія стане додатковим резервним каналом живлення для мешканців правого берега Києва.

Загальні інвестиції компанії на зниження понаднормових втрат електроенергії складуть понад 75 млн грн. Зокрема, на впровадження систем автоматизації та вдосконалення точності обліку буде спрямовано 45 млн грн, це 25 тис. «розумних» лічильників для клієнтів ДТЕК Київські електромережі. Завдяки цьому клієнти компанії матимуть змогу аналізувати та керувати своїм споживанням електроенергії.  Крім цього, споживачі зможуть автоматизувати систему зчитування  даних з лічильників, розраховуватись за зонними тарифами, прогнозувати більш економічне споживання та сплачувати на 50% менше за електроенергію, спожиту вночі.
 «Мета нашої інвестиційної програми – побудувати надійну та високотехнологічну мережу електропостачання для киян. Незважаючи на затримку затвердження інвестиційної програми 2018 р., ДТЕК Київські електромережі докладуть усіх зусиль для реалізації  найважливіших для міста заходів з модернізації та реконструкції електричних мереж та обладнання», – зазначив генеральний директор ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Олександр ФОМЕНКО.

Нагадаємо, 14 червня 2018 р. ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу та постачання електроенергії в м. Києві відповідно до  вимог  чинного законодавства. До цього моменту компанія  здійснювала  діяльність на підставі ліцензії ПАТ «Київенерго» як компанія-правонаступник.