Контакт-центр
1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
25 липня 2018

До уваги клієнтів: НКРЕКП встановила нові терміни оплати за спожиту електроенергію та процедуру відключення за борги

Національна комісія з держрегулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла нові Правила роздрібного ринку електричної енергії, за якими працюють усі учасники енергоринку – як клієнти, так і енергопостачальники. Нацрегулятором скорочені граничні терміни щомісячної оплати для клієнтів, а також умови відключення боржників.
 

ДТЕК Київські електромережі звертає увагу клієнтів на нові терміни щомісячної оплати та умови відключення, встановлені в Правилах Національним регулятором. Щоб не стати заручником ситуації і випадково не опинитися в числі боржників, споживачам, в першу чергу, слід знати про граничні терміни розрахунків за спожиту електроенергію: до якого числа необхідно вносити оплату за використану електроенергію.
Згідно з новими Правилами, оплата повинна вноситися споживачем не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інший термін. Рахунок за послуги сплачується протягом 10 робочих днів із дня його отримання побутовим споживачем, 5-ти – непобутовим. Або в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 календарних днів після закінчення розрахункового періоду.
Енергопостачальник зобов'язаний повідомити боржника про можливе відключення за 10 робочих днів. Після чого клієнт може бути відключений від електропостачання. Для відновлення поставок необхідно погасити існуючу заборгованість, а також витрати на повторне підключення, згідно з п.7.12 Правил.

 
Зазначимо, що нові Правила дійсні для всіх енергопостачальників та їх клієнтів, зокрема для ДТЕК  Дніпровські електромережі та ДТЕК Донецькі електромережі.
 
Детальніше ознайомитися з Правилами можна на офіційному сайті ВРУ –  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18/page3