1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
13 серпня 2018

ДТЕК Київські електромережі почнуть будівництво високовольтної лінії «Новокиївська - Московська» 1 вересня

1 вересня 2018 року ДТЕК Київські електромережі планують почати будівництво першої черги високовольтної лінії «Новокиївська – Московська», необхідної для забезпечення якісним електропостачанням жителів Голосіївського та Печерського районів Києва.
 
Проект будівництва не передбачає повного обмеження руху на вулицях Велика Окружна та Академіка Глушкова терміном на 1 рік. Можливо, у 2019 р. рух буде частково обмежено на деяких смугах цих вулиць протягом 2-3 х місяців. Компанія вже отримала розпорядження про тимчасове обмеження руху транспортних засобів від КМДА і знаходиться на етапі отримання дозволу на будівництво від ДАБІ.
 
 «Мета наших будівельних робіт – побудувати надійну і високотехнологічну мережу електропостачання для киян. Нова високовольтна лінія 110 кВ – стратегічно важливий об'єкт для живлення нової підстанції «Одеська». Ця лінія стане додатковим резервним каналом живлення для жителів правого берега Києва», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Фоменко.
 
Нагадаємо, будівництво першої черги високовольтної лінії «Новокиївська - Московська» вартістю 250 млн.грн., є частиною інвестиційної програми ДТЕК Київські електромережі на 2018 р. розмір якої 501 млн грн. В рамках інвестпрограми компанія також побудує майже 9 км нових підземних трас ліній електропередач, реконструює підстанцію «Позняки» і встановить близько 25 тис. «Розумних» лічильників. Це необхідно для того, щоб удосконалити і оновити електричну інфраструктуру міста, забезпечити якісне і надійне електропостачання його жителям.