1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
04 жовтня 2018

ДТЕК Київські електромережі готує столицю до опалювального сезону

Напередодні осінньо-зимового періоду 2018/2019 рр. ДТЕК Київські електромережі активно готує електричну інфраструктуру  м. Києва  до нового опалювального сезону. Фахівці компанії проводять капітальні та поточні ремонти обладнання,  трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і силових трансформаторів. На підготовку столиці до нового опалювального сезону компанія направила 28 млн грн. 
У 2018 році ДТЕК Київські електромережі виконав капітальний ремонт обладнання на електричних підстанціях напругою 35-110 кВ «Голосіївська», «Політехнічна», «Святошинська» та «Довженківська»; відремонтовано 40 силових трансформаторів 10/0,4 кВ; виконано розчистку 146 км траси повітряних ліній від гілок дерев та сторонніх об’єктів.  Один із пріоритетів ремонтної кампанії –  заміна зношених кабельних ліній 0,4 кВ: фахівцями було перекладено  майже 14 км  ділянок кабельних ліній, які живлять будинки, бойлерні, котельні, школи та дитсадки.
Завдяки проведеній роботі надійність електропостачання в новому опалювальному сезоні покращиться для 210 тис. клієнтів у  Святошинському, Шевченківському та Голосіївському районах столиці. Серед них 55 шкіл, 42 дитячих садка та 30  лікувальних закладів.

«В осінньо-зимові періоди навантаження на електричні мережі традиційно зростає, збільшується  кількість аварій. Ми робимо все можливе, аби наші клієнти не відчували дефіциту електроенергії та не нарікали на якість постачання. Тому напередодні нового опалювального сезону кожного року  заміняємо зношені кабельні лінії,  проводимо обстеження мереж для виявлення потенційно аварійній ділянок і превентивно іх ремонтуємо», – зазначив Віталій Шайда, заступник генерального директора ДТЕК Київські електромережі.