1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
07 листопада 2018

Готуємося до зими: як легко і швидко заощадити витрати на електроенергіюКиїв, 31 жовтня 2018


Восени і взимку люди використовують на 20-30% більше електроенергії. Ночі стають довшими, дні похмурі та жителі частіше вмикають електроосвітлення, використовують обігрівачі або підлоги з підігрівом. Чим холодніше, тим більшими стають рахунки за електроенергію. Заощадити до 50% сімейних витрат на електрику можна за допомогою комплексного підходу.

«Для максимальної економії витрат на електроенергію важливо дотримуватися комплексного підходу до енергоефективності та енергозбереження. Перш за все, встановити двозонний лічильник електроенергії, який дозволяє платити в 2 рази менше за електроенергію з 23:00 до 07:00. Частину побутових справ можна перенести на вечірньо-ранковий час (прання, посудомийка, електрообігрів, робота бойлера). Зробити це можна за допомогою розеток з таймерами, що дозволяють налаштувати автоматичне включення-виключення електроприладів у зручний час або, коли діє пільговий тариф. А світлодіодні (LED) лампи споживають до 9 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання», - розповів Євген Бушма, директор компанії з енергоефективності ДТЕК ЕСКО.

Двозонний лічильник разом з послугою швидкого підключення для жителів Києва, «розумна» розетка з таймером і LED-лампи є в енергоефективних наборах Розумний WATT. Заміну лічильника і його постановку на комерційний облік виконують електрики ДТЕК Київські електромережі. Замовити набір з послугою швидкого підключення лічильника можна через інтернет або по телефону, заощадивши час.

Наскільки швидко окупиться набір вартістю від 2399 грн. допоможе порахувати онлайн-калькулятор на сайті: https://dtek-esco.com/calc. Щоб не відкладати економію на потім, обзавестися двозонним лічильником можна і в кредит, який погашається поступово. Чим раціональніше сім'я використовує електроенергію, тим швидше розрахується за енергонабір і в підсумку отримає чисту економію.

Оформити кредит можна онлайн без відвідування банку. З умовами покупки набору в кредит від банку ПУМБ на термін до 24 місяців можна ознайомитися при замовленні на сайті ДТЕК ЕСКО. Остаточне рішення про видачу товару в кредит і підписання кредитної угоди відбуваються безпосередньо в поштовому відділенні. Це зручно і не займе багато часу.
 
Довідка

ДТЕК ЕСКО – енергосервісна компанія, що надає комплексні послуги в сфері енергоефективності: проведення енергоаудитів, розробка бізнес-планів, генеральний підряд проектів «під ключ» з наданням фінансування клієнтам, впровадження систем енергоменеджменту, навчання співробітників клієнтів.

Компанія реалізує проекти на промислових, житлових, адміністративних і соціальних об'єктах. ДТЕК ЕСКО розвиває роздрібний бренд енергоефективних товарів і послуг Розумний WATT.ДТЕК ЕСКО – енергосервісна компанія, що надає комплексні послуги в сфері енергоефективності: проведення енергоаудитів, розробка бізнес-планів, генеральний підряд проектів «під ключ» з наданням фінансування клієнтам, впровадження систем енергоменеджменту, навчання співробітників клієнтів. Компанія реалізує проекти на промислових, житлових, адміністративних і соціальних об'єктах. ДТЕК ЕСКО розвиває роздрібний бренд енергоефективних товарів і послуг Розумний WATT.

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.
    
Антон Ковалишин
менеджер з комунікацій
ДТЕК ЕСКО
Тел.: +38 (050) 348 01 99
E-mail: [email protected]
https://dtek-esco.com