1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
14 січня 2019

Кияни останній раз отримали платіжки старого зразка: як сплатити борг за світло

На початку січня мешканці Києва отримали платіжки за електроенергію, спожиту у грудні 2018-го, тож у документі останній раз зазначені старі реквізити. Вже в лютому вони зміняться згідно з вимогами реформи енергоринку. Але борг за 2018 рік, якщо він зявився за якихось обставин, треба сплатити саме тій компанії, яка надавала послугу протягом року, тобто ДТЕК Київські електромережі. Просимо киян бути уважними при оплаті, погасити борги та уникати їх накопичення у майбутньому.

З 1 січня 2019 року розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії: енергопослуги клієнтам в Україні відтепер надаватимуть дві різні компанії - оператор системи розподілу (ОСР) та постачальник.

Оператор системи розподілу - ДТЕК Київські електромережі буде здійснювати діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник - буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки.

Звертаємо увагу, що за спожиту електроенергію у грудні 2018 р. та борги за 2018 рік необхідно сплатити ДТЕК Київські електромережі. Борги клієнтів за 2018 р. не будуть переходити від ДТЕК Київські електромережі до Постачальника. Заборгованість має бути сплачена саме тій компанії, яка і надавала послуги з електропостачання у попередньому році.

«Реформа ринку електроенергії вже стартувала. І споживачі мають бути уважними при сплаті перших рахунків та погашені попередніх боргових зобов’язань. У січні 2019 р. кияни отримають один рахунок від ДТЕК Київських електромереж, а вже у лютому 2019 р. можуть отримати два рахунки. Перший від нового постачальника, а другий від нас, в якому є борг за спожиту електроенергію у 2018 р. Щоб закрити заборгованість, клієнтам треба перевірити, який рахунок вони оплачують: чи то послуги за 2019 р., чи то за 2018 р. Якщо клієнт помилково оплатить заборгованість за іншими реквізитами, то, на жаль, борг залишиться непогашеним. Всім споживачам треба бути уважними у перехідний період, щоб уникнути непорозумінь», - пояснив Олександр Бемм, комерційний директор ДТЕК Київські електромережі.

Отже, сплачувати за спожиту електроенергію у 2018 р. необхідно ДТЕК Київські електромережі.