1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
11 березня 2019

368 мільйонів гривень інвестує ДТЕК Київські електромережі в енергетичну інфраструктуру столиці

Модернізація підстанцій, кілометри кабельних ліній і сучасне обладнання. У 2019 році ДТЕК Київські електромережі в рамках інвестиційної програми вкладе 368 мільйонів в розвиток столичної системи електропостачання.

Наймасштабнішим проектом 2019 року, з обсягом фінансування 73,8 мільйона гривень, стане будівництво нового джерела електропостачання для споживачів Голосіївського, Печерського та Святошинського районів - кабельної лінії 110 кВ «Новокиївська-Московська». У вересні планується введення в експлуатацію першої черги - кабельної лінії від смт. Хотів (ПС Новокиївська) до м. Теремки (ПС Одеська). Загальна вартість першої черги проекту - 315 млн грн. Повністю будівництво буде завершено в 2021 році.

Понад 50 млн грн компанія інвестує в підвищення якості електропостачання Бортницької станції аерації. Планується повна реконструкція ПС «Бортничі», яка стане надійним джерелом електропостачання вже існуючих потужностей. У перспективі електропідстанція буде основним джерелом електропостачання для нової станції аерації, будівництво якої почнеться незабаром.

У 2019 буде реалізований масштабний проект з підвищення якості електропостачання мешканців Дарницького району. Для цього ДТЕК Київські електромережі завершить будівництво нової лінії «Позняки» - «Славутич» і проведе повну модернізацію підстанції «Вулкан». Загальна вартість проекту - 66 млн грн.

Підвищення рівня кібербезпеки таких стратегічно важливих об'єктів, як ДТЕК Київські електромережі - це внесок в енергонезалежність всієї країни і розвиток цифрової сучасної економіки. На впровадження нових IT-рішень і систем кіберзахисту компанія планує направити 41,5 млн грн.

«Інвестиційна програма ДТЕК Київські електромережі на 2019 рік є складовою частиною перспективного плану розвитку електромереж столиці в 2017-2021 рр. Головна мета інвестицій - розвивати в Києві сучасну надійну електромережу, що дозволить забезпечити киян якісним електропостачанням», - підкреслив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Фоменко.

Загальна сума, як і сама інвестпрограма ДТЕК Київські електромережі на 2019 рік у розмірі 368 млн грн, була затверджена 7 березня на засіданні Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).