1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
11 квітня 2019

Спеціалісти ДТЕК Київські електромережі врятували центр Києва від масштабної аварії

ДТЕК Київські електромережі відновив подачу електроенергії споживачам центральної частини Києва. Завдяки оперативним діям фахівців компанії електропостачання відновлено в максимально короткі терміни. На даний момент аварійні бригади ремонтують пошкоджене обладнання.

Станом на 14.00 ДТЕК Київські електромережі повністю відновив подачу електроенергії на Хрещатику і прилеглих вулицях, світло на яких пропало вчора ввечері в результаті масштабної аварії.

11 квітня близько 11.00 фахівці компанії відновили електропостачання ТЦ «Глобус», підключивши комплекс від дизель генераторів.

10 квітня до 23:00 завдяки оперативним діям фахівців компанії, в максимально короткі терміни енергопостачання отримали більшість споживачів, в тому числі готель «Україна» та Національна музична академія України імені П.І.Чайковського. ДТЕК Київські електромережі подав електроенергію, переключивши споживання на резервні схеми живлення.

Нагадаємо, близько 18.50 диспетчери ДТЕК Київські електромережі зафіксували масові відключення світла в самому центрі столиці - на вул. Хрещатик, Майдані Незалежності, Європейській площі та прилеглих вулицях.

Для встановлення причин нештатної ситуації на місце події відразу ж виїхали дві аварійні бригади. В одному з підземних колекторів в районі Майдану Незалежності було зафіксовано задимлення. У таких колекторах, крім інших комунікацій, розташовуються силові кабелі живлення, тому ймовірною причиною аварійних відключень стало пошкодження високовольтних підземних ліній внаслідок короткого замикання.

Ситуацію прокоментував начальник РЕМ «Центральний» Олег Вовчинський:

«Через пошкодження кабельних ліній в Хрещатицькому колекторі було перервано електропостачання споживачів центральної частини міста. Більшість споживачів були переключені на резервні джерела живлення протягом двох-трьох годин. Вранці до резервного дизель-генератору підключений останній споживач - підземна частина ТРЦ «Глобус». Вночі фахівці ДТЕК Київські електромережі проводили підготовчі роботи, і зараз вже йде ремонт пошкодженого обладнання, нормальна робота якого буде відновлена ​​протягом сьогоднішнього дня. Спасибі нашим споживачам за розуміння! ». Повний коментар за посиланням.

Фахівці ДТЕК Київські електромережі, піклуючись про комфорт киян, відновлюють кабельні мережі в будь-яку погоду. Ремонтні бригади працюватимуть на місці подій до повного усунення позаштатної ситуації.