1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
07 травня 2019

136 мільйонів гривень до бюджету: ДТЕК Київські електромережі - серед найбільших платників податків столиці

102,7 млн грн до державної казни, ще 33,39 млн - до міської. Сплатив ДТЕК Київські електромережі в першому кварталі цього року. Енергокомпанія - один з найбільших платників податків Києва. Перераховані в бюджети різних рівнів кошти дозволяють владі ремонтувати дороги і мости, будувати школи та дитячі садки, забезпечувати необхідним обладнанням медичні заклади.

Працювати відкрито і платити всі податки - один з принципів енергетичної компанії. 136 мільйонів - сума відчутна. Для порівняння, в бюджеті Києва на 2019 рік на забезпечення бібліотек передбачили майже 39 мільйонів гривень. На утримання всього житлового фонду Оболонського району - трохи більше 104. А новий трамвай, як ті, що їздять по лінії швидкісного трамвая в Києві, коштує 50 млн грн.

«Податки - це внесок ДТЕК Київські електромережі в економіку й енергонезалежність України. Це той інструмент, який дозволяє робити державу кращою, комфортнішою, безпечнішою і більш сучасною. Нам приємно усвідомлювати, що завдяки податкам, сплаченим нашим підприємством, в тому числі й наші співробітники будуть їздити на нових автобусах або по відремонтованій дорозі. Це той обов'язок, який ми з гордістю виконуємо», - підкреслив операційний директор ДТЕК Київські електромережі Віталій Шайда.