1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
13 червня 2019

Дуальна освіта в ДТЕК Київські електромережі - можливість отримати робоче місце за фахом

Отримати практичний досвід і навіть перше робоче місце пропонує ДТЕК Київські електромережі без відриву від навчання. Енергокомпанія впроваджує проект дуальної освіти і вже підписала угоду про працевлаштування студентів з трьома навчальними закладами столиці. Разом з педагогами розроблена спеціальна програма інноваційного для України навчання.

Потрапити в проект може будь-який студент із Київського електромеханічного коледжу, Київського енергетичного коледжу і Національного університету харчових технологій. На фінальній стадії переговори з Київським політехнічним інститутом. Учасники програми зможуть почати будувати кар'єру ще до отримання диплому. Фахівці ДТЕК Київські електромережі обіцяють допомогти.

«Наша компанія - надійний роботодавець з кращими умовами праці та професійної експертизи. Її штат - близько двох тисяч осіб. Електропостачання багатомільйонного міста - дуже відповідальне завдання. Тому ми зацікавлені у добре підготовлених молодих фахівцях. Вже 25 студентів приєдналися до проекту дуальної освіти. І ми впевнені, що бажаючих буде більше. Співробітник, який прийшов в нашу компанію зі студентської лави, адаптувався і професійно виріс в середовищі досвідчених енергетиків - найцінніший і найдосвідченіший працівник», - прокоментувала Світлана Засуха-Ткаченко, керівник департаменту управління персоналом ДТЕК Київські електромережі.

Дуальна освіта - новація для України, але популярна за кордоном. Теоретичні знання дає ВНЗ, практичні навички студенти отримують на виробництві. Це дозволяє набути необхідний досвід ще до закінчення ВНЗ, а після - реальну можливість отримати офіційне робоче місце за фахом.

Кожен студент, який пройшов співбесіду, отримує індивідуальну програму навчання та наставника. Одразу ж отримує зарплату, страховку, спецодяг. Стає повноцінним співробітником компанії.

«Це взаємовигідна співпраця. Студенти отримують реальну практику і досвід, а не просто набір теоретичних знань. Навчальний заклад - практичну базу для учнів. А в нашу команду приходять підготовлені до специфіки галузі і підприємства професіонали», - підсумував Андрій Семенчук, начальник центру професійного навчання ДТЕК Київські електромережі.

В Україні система дуального освіту на законодавчому рівні була введена тільки восени минулого року. А вже навесні ДТЕК Київські електромережі, одними з перших в країні, почали її впроваджувати. Компанія розраховує на успіх проекту і планує в подальшому розширювати співпрацю також з іншими профільними навчальними закладами Києва.