1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
23 липня 2019

Немає блекауту: фахівці ДТЕК Київські електромережі відновили електропостачання в центрі Києва

ДТЕК Київські електромережі відновив подачу електроенергії споживачам Печерського району в Києві. Завдяки оперативним діям фахівців компанії електропостачання відновлено на понад 20 вулицях центральної частини Києва.

Станом на 16.58 компанія завершила підключення електроенергії для споживачів центральних вулиць столиці. Енергетики повернули світло для більш 100 установ і близько 40 житлових будинків Печерська. Знеструмлення центральної частини Києва було викликано аварією. Всупереч повідомленням в ЗМІ, будівлі Кабінету Міністрів і Верховної Ради Україні не були відключені.

Близько 15.00 на території заводу Арсенал сталося замикання кабельних ліній. Аварія була спровокована земельними роботами, які проводилися третіми особами на території заводу. Всупереч процедурам і інструкціям, без узгодження з диспетчерами ДТЕК Київські електромережі, співробітники заводу Арсенал знеструмили лінію. В результаті підстанція Арсенальна (також знаходиться на території заводу), до якої підключені споживачі Печерського району Києва, була знеструмлена.

Для ліквідації нештатної ситуації на місце події виїхали аварійні бригади ДТЕК Київські електромережі. На місці фахівці компанії приступили до ліквідації наслідків аварії і переключення клієнтів на резервне живлення. Зараз абоненти центральних вулиць столиці переведені на резервні джерела живлення. Світло є в усіх установах та знеструмлених житлових будинках киян.

«Електропостачання в центрі Києва повністю відновлено, фахівці компанії залишаються на місці події і усувають пошкодження. Ремонтні бригади працюватимуть на місці до повного усунення позаштатної ситуації», - уточнив Маріс Куніцкіс, генеральний директор ДТЕК Київські електромережі.