1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
07 серпня 2019

ДТЕК Київські електромережі перерахував до бюджету 315 мільйонів гривень

ДТЕК Київські електромережі за підсумками першого півріччя 2019 року, сплатив 315 млн грн до бюджетів усіх рівнів. З яких 259 млн грн перераховано до центрального та 56 млн грн у місцевий бюджет. Компанія є одним з найбільших платників податків столиці.

«Прозоро вести свій бізнес, забезпечувати робочі місця та сплачувати податки – це принципи, на яких ґрунтується діяльність ДТЕК Київські електромережі. Фактично це основа діяльності ДТЕК – бути не тільки надійним партнером, але і відповідальним перед державою, суспільством, мешканцями столиці. Крім того компанія щорічно інвестує у розвиток енергетичної інфраструктури столиці. У 2019 році на модернізацію та розвиток енергетичних об’єктів компанія витратить близько 400 млн гривень», – повідомив генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Маріс Куніцкіс.

Серед наймасштабніших інвестиційних проектів компанії у 2019 році:

  • будівництво нових кабельних ліній «Новокиївська-Московська» та «Позняки-Славутич». Завершення їх спорудження стане додатковим джерелом надійного живлення для майже мільйона мешканців Дарницького, Голосіївського, Печерського та Святошинського районів;
  • реконструкція підстанцій «Позняки», «Вулкан» та «Бортничі». Це якісно підвищить надійність електропостачання жилмасивів Позняки, Осокорки, Харківський та Бортничі. Створить інфраструктурні можливості для приєднання нових абонентів в 300-тисячному Дарницькому районі, який активно забудовується. Завершення реконструкції електропідстанції «Бортничі» також дасть старт масштабній модернізації Бортницької станції аерації, що очищає стічні води з усього Києва.