1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
23 серпня 2019

ДТЕК Київські електромережі повертає авансові кошти, помилково сплачені клієнтами до 1 січня 2019 року

Для перерахунку авансових платежів, помилково сплачених юридичними особами на рахунок ДТЕК Київські електромережі, необхідно до 28 серпня написати заяву та залишити її в Центрі обслуговування клієнтів (ЦОК).

З 1 січня 2019 року, під час реалізації першого етапу державної реформи ринку електроенергії, відбувся поділ енергокомпаній на операторів системи розподілу та постачальників. Відповідно, починаючи з 2019 року, клієнтам сплачувати за електроенергію слід було не ПрАТ «ДТЕК «Київські електромережі», а компанії-постачальнику.

Однак деякі споживачі-юридичні особи помилково продовжували здійснювати оплату за спожиту електроенергію на рахунок ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». Для повернення цих коштів компанія почала їх переведення на відповідні рахунки клієнтів в компанії-постачальнику ТОВ «Київські енергетичні послуги».

Зокрема кошти, сплачені юридичними особами авансом за майбутні періоди до 1 січня 2019 року, компанія автоматично переведе на рахунки споживачів в компанії-постачальнику ТОВ «Київські енергетичні послуги». Для цього клієнтам слід до 28 серпня 2019 року написати заяву (її бланк можна скачати за посиланням) та віднести до будь-якого Центру обслуговування клієнтів.

З адресами і режимом роботи ЦОКів можна ознайомитись на сайті ПрАТ "ДТЕК Київські Електромережі" за посиланням: https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts.