1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
30 серпня 2019

ДТЕК Київські електромережі з вересня буде надавати послуги у 5 клієнтських центрах

ДТЕК Київські електромережі скорегує розташування клієнтських центрів. Починаючи з 5 вересня мешканців Києва будуть обслуговувати у п’яти офісах. При звернені до Центрів обслуговування клієнтів (ЦОК) киянам слід заздалегідь визначитись із місцем розташування офісу.

ДТЕК Київські електромережі звертає увагу киян на зміни у розташуванні ЦОКів. Починаючи з 5 вересня мешканці Києва зможуть отримати або замовити послуги у п’яти клієнтських офісах компанії.

В місті діє наскрізне обслуговування фізичних осіб. Тому кияни можуть завітати до будь-якого ЦОКу міста Києва. Не зважаючи на прописку та місце знаходження квартири або будинку.

Подати заявку на встановлення та обслуговування лічильника, заключити договір, перевірити стан мереж та з’ясувати інші питання відтепер можна за такими адресами:

  • вул. Жилянська, 83/53
  • вул. Маршала Тимошенка, 18
  • вул. Бориспільська, 6-А
  • вул. Закревського, 14
  • Пр-т Голосіївський 30-б (з питань приєднань та для юридичних осіб)

Клієнтам-юридичним особам, які до цього обслуговувались в центрі на вул. Юрія Іллєнка, 31, починаючи з 5 вересня, слід звертатися до ЦОКів на вул. Жилянській, 83/53 або вул. Маршала Тимошенка, 18.

«Ми продовжуємо розширювати спектр послуг, які компанія надає своїм клієнтам дистанційно. Через кол-центр або в режимі он-лайн. Наша кінцева мета - надання сервісу європейської якості без потреби відвідувати ЦОК. Але сьогодні у клієнтських офісах, у середньому, обслуговується близько 9 тисяч киян щомісяця. Тому мешканцям столиці треба звернути увагу на зміну у територіальному розташуванні ЦОКів та заздалегідь планувати зручний для себе маршрут», - прокоментувала керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі Лариса Мачулянська.

В дистанційному режимі сьогодні доступні послуги, які стосуються роботи лічильника, показників споживання електрики, його опломбування/розпломбування та параметризації. З повним списком заявок, які доступні для замовлення через кол-центр, можна ознайомитись за посиланням https://dtek-kem.com.ua/podannya_zayavok_cherez_kolltsentr

Адреси центрів обслуговування ДТЕК Київські електромережі та контактну інформацію можна дізнатися за посиланням на вебсайті компанії: https://dtek-kem.com.ua/contacts (для фізичних осіб) та https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts (для юридичних осіб). За необхідною інформацією також можна звертатися на сторінку компанії в Facebook: https://www.facebook.com/kyivsky.elektromerezhi