1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
29 жовтня 2019

До опалювального сезону готові: ДТЕК Київські електромережі з початку року оновив 140 кілометрів мереж

54 мільйони гривень вклав ДТЕК Київські електромережі за 9 місяців 2019 року в оновлення столичного електрообладнання. Це істотно зміцнило надійність системи постачання світла для столиці та підготувало її до опалювального сезону.

З початку року столичні енергетики провели більше 500 відновлювальних робіт на обладнанні трансформаторних та розподільчих підстанцій. Відремонтували 40 силових трансформаторів 10 кВ та усунули майже 1300 пошкоджень на кабельних лініях. Повністю замінили та відремонтували більше 140 кілометрів кабельних та повітряних ліній електропередачі.

«Наприкінці жовтня в Києві стартує опалювальний сезон. Для того щоб електричні мережі столиці пройшли цей період стабільно, наша компанія провела майже дві тисячі ремонтно-відновлювальні роботи різної складності та вклала в це більше 54 мільйонів гривень. ДТЕК модернізує енергетику і робить її більш ефективною. Завдяки такій роботі кияни протягом холодів будуть зі світлом, а Київ залишиться одним з найнадійніших в плані електропостачання регіоном України», - прокоментував генеральний директор ДТЕК Київські електромережі Маріс Куніцкіс.

У 2019 році на розвиток енергетичних об’єктів Києва компанія спрямувала майже 400 млн гривень. Найбільшими інвестиційними проектами стали будівництво нових кабельних ліній «Новокиївська-Московська» та «Позняки-Славутич», модернізація підстанції «Позняки», реконструкція підстанції «Бортничі» та «Вулкан».