1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
31 жовтня 2019

На вимогу постачальника електроенергії відключені нежитлові приміщення в ЖК «Паркове місто»

На вимогу постачальника електроенергії, за адресою вул. Вишгородська 45, були частково відключені нежитлові приміщення (ліфти та освітлення сходів) в ЖК «Паркове місто».

Оператор системи розподілу (ОСР), згідно законодавства, зобов’язаний виконувати вимоги постачальників. Відповідно до інформації, яку надав постачальник електроенергії, ТОВ «Екомісто» (компанія управитель ЖК «Паркове місто») має заборгованість за спожиту електричну енергію.

Для поновлення електропостачання нежитлових приміщень ЖК «Паркове місто», управителю слід врегулювати відносини з постачальником електроенергії.  У разі відкликання заяви постачальника на відключення, ОСР має поновити електропостачання.

Нагадаємо, що в нових умовах ринку оператор системи розподілу ДТЕК Київські електромережі зобов'язаний негайно виконати вимогу й припинити електропостачання клієнту, отримавши від постачальника заявку на відключення споживача. Це є такою ж функцією ОСР, як і розподіл електроенергії мережами, експлуатація і ремонт мереж, підстанцій, ліній електропередач. Невиконання ОСР заявки на відключення та продовження електропостачання всупереч вимогам постачальника – пряме порушення Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил користування роздрібного ринку електроенергії.

З 1 січня 2019 відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії» в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Енергопослуги клієнтам надають різні компанії – оператор систем розподілу (ОСР) та компанії-постачальники. ОСР відповідає за якість електропостачання та управляє технічною інфраструктурою, здійснює ремонти і будівництво електромереж, підключення і відключення споживачів. При цьому з усіх питань, пов'язаних з розрахунками за електроенергію, спожиту з 1 січня 2019 го, клієнтам потрібно звертатися до постачальників електроенергії.