1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
31 жовтня 2019

З листопада ДТЕК Київські електромережі буде надавати послуги у 3 клієнтських центрах

ДТЕК Київські електромережі змінює роботу Центрів обслуговування клієнтів (ЦОК). Компанія звертає увагу киян, що з 6 листопада мешканців Києва обслуговуватимуть у трьох офісах.

Подати заявку на встановлення та обслуговування лічильника, заключити договір, перевірити роботу мереж та вирішити інші питання, починаючи з 6 листопада, клієнти можуть за наступними адресами:

  • вул. Жилянська, 83/53,
  • вул. Закревського, 14,
  • пр-т Голосіївський 30-б.

Всі клієнти можуть завітати до будь-якого з цих ЦОК міста Києва, незважаючи на прописку та місце знаходження квартири або будинку.

Клієнтам-юридичним особам, які до цього обслуговувались в центрах на вул. Маршала Тимошенка, 18, та вул. Бориспільська, 6а, починаючи з 6 листопада, також можуть звертатися до ЦОКів на вул. Жилянська, 83/53 , вул. Миколи Закревського, 14 або пр-т  Голосіївський 30-б.

Звертаємо вашу увагу, що в компанії діють дистанційні сервіси, що виключають необхідність відвідування офісів компанії. З повним списком заявок, які доступні для замовлення через кол-центр, можна ознайомитись за посиланням https://dtek-kem.com.ua/podannya_zayavok_cherez_kolltsentr

Адреси центрів обслуговування ДТЕК Київські електромережі та контактну інформацію можна дізнатися за посиланням на веб сайті компанії: https://dtek-kem.com.ua/contacts (для фізичних осіб) та https://dtek-kem.com.ua/ee-company/contacts (для юридичних осіб). За необхідною інформацією також можна звертатися на сторінку компанії в Facebook: https://www.facebook.com/kyivsky.elektromerezhi