Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Укласти договір

Український ринок електричної енергії реформується відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії».

Законом передбачається здійснення з 01.01.2019 розділення двох видів діяльності – розподіл та постачання електричної енергії, які раніше здійснювались однією компанією. З 01.01.2019 послуги з розподілу електричної енергії буде здійснювати оператор системи розподілу, а постачання електроенергії  будуть здійснювати постачальники електроенергії.

Щоб продовжити користуватися електроенергією, споживачам необхідно приєднатися до Публічних договорів Про надання послуг з розподілу електроенергії та Постачання електроенергії.

Договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

Приєднатись до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, можна шляхом підписання заяви-приєднання, яка повертається споживачем на адресу ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», та/або сплати за рахунком, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії.

Діюча редакція, станом на 25.06.2019

Договір про надання послуг з розподілу
Додаток 1. Заява приєднання до договору ОСР
Додаток 2. Паспорт точки розподілу ел.ен.
Додаток 3. Відомості про засоби обліку
Додаток 4. Порядок розрахунків
Додаток 6. Акт розмежування
Додаток 8. Порядок розрахунку втрат ел.ен
Продовження дод. 8. Вихідні дані для розрахунку втрат

Архів