Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-відповідь

Навіщо давати згоду на збереження та обробку своїх персональних даних?

Для відправлення запиту до ДТЕК Київські електромережі

​​Якщо Ви хочете отримати відповідь ДТЕК Київські електромережі на своє питання — Вам потрібно повідомити свої персональні дані (ім’я, особовий рахунок, адресу, номер телефону тощо). Ці відомості потрібні, щоб у разі необхідності можна було залучити допоміжну інформацію та найповніше відповісти на Ваш запит, а також зв’язатися з Вами.
Згідно з законом України «Про захист персональних даних» без Вашої згоди неможна використовувати Ваші персональні дані. 

Якщо Ви не згодні повідомити ДТЕК Київські електромережі персональну інформацію, працівники Компанії не зможуть надати Вам відповідь, оскільки не матимуть основних даних для її підготовки.

Коли Ви ставите позначку навпроти пункту: «Дати свою згоду ДТЕК Київські електромережі на отримання, збереження та обробку внесених Вами персональних даних», це означає: «Я розумію, що надаю ДТЕК Київські електромережі інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для підготовки відповіді на мій запит».
 

Окрім персональної інформації, рекомендуємо вказувати в запиті детальні обставини Вашої ситуації: дати, час, номери документів, імена посадових осіб тощо.

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!