Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Питання-відповідь

Як пересвідчитись у тому, що візитер насправді є контролером/працівником ДТЕК Київські електромережі?

​Кожен із клієнтів ДТЕК Київські електромережі може задатися питанням, а чи зобов’язаний він впускати до квартири незнайомих людей, які представилися працівниками компанії та пояснили, що їх візит пов'язаний з перевіркою приладу обліку спожитої електроенергії або лічильників.  

Діяльність енергопостачальної компанії потребує ретельного контролю на усіх ланках процесу надання послуг, а особливо на рівні спілкування та обслуговування клієнтів. Контролери ДТЕК Київські електромережі, безумовно, належать саме до тих спеціалістів, які задіяні в безпосередній комунікації з клієнтами компанії. Саме вони знімають та фіксують показання приладів обліку, проводять зовнішню перевірку стану електролічильників, та пломб на приладах в оселях киян. 

Згідно з Правилами користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), працівник постачальної компанії має право перевіряти стан приладів обліку та знімати показання.   
 

Як має виглядати контролер ДТЕК Київські електромережі та яким є його посвідчення?                         
 
Громадяни мають право пересвідчитися у тому, що візитер насправді є контролером. Тому гість зобов’язаний пред’явити службове посвідчення, яке підтверджує, що він працівник ДТЕК Київські електромережі та має право на перевірку приладу. Слід пам’ятати, що посвідчення контролера ДТЕК Київські електромережі має чітке найменування компанії з фотографією працівника, зазначенням його імені, прізвища та посади, а також розбірливу печатку ДТЕК Київські електромережі. Зауважимо, що спеціальної форми одягу для контролерів компанії не передбачено.
 

Щоб уникнути випадків підробки посвідчень працівників ДТЕК Київські електромережі, ми, на жаль, не можемо надати тут зразок документа, але наводимо інформацію, яка обов’язково має бути присутня на документі.

Основні ознаки документа посадової особи
                      


Крім того, якщо власник оселі все ж таки має сумніви щодо особи, яка назвалася працівником ДТЕК Київські електромережі, він може зателефонувати до контакт-центру компанії за телефоном 1588 або (044) 202-1588 та переконатися, чи відбуваються наразі перевірки у його районі. Також контролер зобов’язаний представитися, аби споживач мав змогу з’ясувати, чи насправді ця людина працює в ДТЕК Київські електромережі.

Хто має право на перевірку чи повірку приладів обліку систем електропостачання?
                   
Фахівці ДТЕК Київські електромережі за наявності  посвідчення Компанії   мають право перевіряти стан лічильників та коректність їх підключення,  цілісність пломб, проводити демонтаж, монтаж, опломбування приладів обліку та знаття показань.

Виконання вищезазначених робіт з приладами обліку сторонніми особами (в тому числі електриками ЖЕК, ОСББ тощо) не допускається. У разі аварійного розпломбування необхідно обов’язково повідомити про це ДТЕК Київські електромережі. Для цього власнику особистого рахунку необхідно звернутися до будь-якого з центрів обслуговування  клієнтів компанії та написати заяву, у якій викласти обставини ситуації.   


 Важливо                                                                                         пам'ятати


Після виконання будь-яких робіт з приладами обліку (розпломбування, заміна тощо) представник ДТЕК Київські електромережі зобов’язаний скласти відповідні документи та передати встановлені пломби споживачу на збереження під підпис. Один примірник складеного акту або корінець відривного талону також вручається споживачу.

Звертаємо увагу, що представники ДТЕК Київські електромережі не мають права під час відвідування отримувати від клієнтів будь-які платежі (в тому числі за послуги з електропостачання, за опломбування, «штрафи» тощо).
                               

 

   
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!