1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
30 жовтня 2018

Два будинки у Дніпровському районі Києва лишились без електроенергії через борги

Із 30 жовтня два житлових будинки за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19-А залишилися без електропостачання. Споруди обслуговує ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19», що накопичило заборгованість у сумі понад два млн грн. перед ДТЕК Київські електромережі за вже спожиту електроенергію.

На сьогодні ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» є балансоутримувачем трьох будинків житлового комплексу «Мега-Сіті» за адресами вул. Харківське шосе, буд. 19, 19-А та 19-Б (скандального забудовника Войцеховського). Об’єкти отримують електроенергію за тимчасовими договорами.

Починаючи з жовтня 2016 року, ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» сплачує за спожиті послуги несвоєчасно та не в повному обсязі. ДТЕК Київські електромережі, розуміючи складну ситуацію, у якій опинились мешканці багатоповерхівок, неодноразово пропонувала узгодити графік погашення заборгованості. Балансоутримувач також має якнайшвидше виконати технічні умови та укласти договір про приєднання до електричних мереж за постійною схемою живлення. Це дозволило б вирішити спірну ситуацію та унеможливити відключення від електропостачання. Однак ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» досі цього не зробило.

Незважаючи на постійне зростання боргу, ДТЕК Київські електромережі пішла назустріч та неодноразово ініціювала продовження тимчасового договору на електропостачання будинків. Так, 4 жовтня 2018 року на технічній нараді було прийнято рішення про продовження тимчасової угоди   № 62349 від 02.04.2013 до 1 грудня 2018 року.

Також 23 жовтня 2018 року проведена чергова нарада з представниками Київської міської державної адміністрації та всіма керівниками ОСББ ЖК «Мега-Сіті». Але проблема досі не вирішена.
У такій ситуації ДТЕК Київські електромережі вимушена припинити подачу електроенергії до будинків за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19-А. Компанія розуміє, наскільки важливо для мешканців, щоб електроенергія у оселі була завжди. Але, на жаль, невиконання гарантійних зобов’язань балансоутримувачем унеможливлює її подальшу подачу.

ДТЕК Київські електромережі просить міську владу та мешканців будинків посилити контроль над балансоутримувачем-боржником, адже через його безвідповідальність сотні киян ризикують лишитися без електропостачання.

З повагою, прес-служба ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».