1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
31 жовтня 2018

ДТЕК Київські електромережі повернули світло до будинків по Харківському шосе після погашення частини заборгованості

Енергетики погодили з компанією, що обслуговує будинки графік погашення боргу
 
ДТЕК Київські електромережі відновило електропостачання двох будинків по вулиці Харківське шосе, 19 та 19-А. Це стало можливо після досягнення домовленостей про погодження графіку погашення боргу у розмірі понад 3 млн грн, що накопичений обслуговуючою організацією ТОВ "ДІМ-СЕРВІС 19».

В результаті сьогоднішніх переговорів, загальну суму боргу вирішити розбити на пропорційні платежі, які мають бути сплачені до 1 липня 2019 року. Перший транш у сумі близько 250 тисяч грн. від ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» надійшов вже сьогодні. Решту – близько 2,7 мільйона – виплатять протягом встановленого терміну. Тому, згідно домовленостей енергетики відновили електропостачання будинків 19 та 19А на Харківському шосе.

ДТЕК Київські електромережі розуміє важливість стабільного електропостачання будинків, тому здійснює відключення електроенергії тільки тоді, коли попередні переговори не дають результатів. Напередодні осінньо-зимового періоду компанія закликає ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» дотримуватись взятих на себе зобов’язань, не накопичувати борги та не ризикувати добробутом людей.

Нагадаємо, 30 жовтня ДТЕК Київські електромережі через борг у понад 3 млн грн. припинив постачання електроенергії ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19», що обслуговує будинки за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19а.
Причина відімкнення – борг у розмірі понад 3 млн гривень, що накопичився  з жовтня 2016 року та лише за три останні місяці зріс майже на мільйон гривень. Балансоутримувач будинків також досі не виконав  технічні умови, що не дозволяє укласти договір про приєднання споруд до електричних мереж за постійною схемою електропостачання.
 

Довідково:
Починаючи з жовтня 2016 р. балансоутримувач ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» (будинки, зведені забудовником Войцеховським) сплачує за спожиті послуги не своєчасно та не в повному обсязі. До сьогодні компанія також відмовлялась від укладання графіку погашення заборгованості. ДТЕК Київські електромережі неодноразово інформувала ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» про необхідність сплатити борг та періодично частково припиняла електропостачання (відключення ліфтів, нежитлових та вбудованих приміщень), однак попередження були проігноровані.

Для врегулювання питання погашення заборгованості у травні 2018 р. ДТЕК Київські електромережі звернулась до КМДА та Держенергонагляду. Енергетики відповідно до норм чинного законодавства повідомили ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» про можливе припинення електропостачання будинків у разі несплати боргу або без оформлення реструктуризації.
 
З повагою, прес-служба ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».