1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
05 листопада 2018

Модернізація електромереж в центрі Києва відбуватиметься без перекриття руху транспорту

ДТЕК Київські електромережі проводить модернізацію системи електропостачання центральної частини Києва. Наразі енергетики відновлюють кабельну лінію 10 кВ загальною довжиною 1 730 метрів. Це дозволить значно підвищити рівень надійності електропостачання самого серця столиці. Від електричної лінії живляться 65 житлових будинків, школа, дитячий садочок, будівлі міністерств, СБУ, державних служб та великих компаній, посольства Угорщини, Норвегії, Данії, Вірменії, Узбекистану та центральна вулиця Києва – Хрещатик.

Модернізацію центральних електромереж столиці розпочали у 2018 році та планують продовжити в наступному. Укладку кабелю наразі проводять по вулицях Софіївська, Володимирська та Рейтарська. По вулицях Січових стрільців, Львівській площі, Ярославів Вал та частині Гончара роботи завершені. Енергетики здійснюють благоустрій тротуарів та замінюють застаріле асфальтне покриття новою плиткою.
При проведенні робіт зняття асфальту чи пошкодження брухівки по проїзній частині центральних вулиць не здійснюється. ДТЕК Київські електромережі укладає кабель методом горизонтально направленого буріння. Це спосіб прокладки кабелю під дорогами в трубах без розриття доріг і без обмеження руху транспорту. Горизонтальне буріння дозволяє зберегти інфраструктуру доріг та не впливати на трафік.

Далі у центральній частині Києва (Печерський та Шевченківський райони) роботи планується проводити по вул. Золотоворітській, Стрілецькій, Володимирській та провулку Георгіївському. Для ДТЕК Київські електромережі принципово – мінімізувати незручності для городян та зберегти неушкодженою міську інфраструктуру. Тому компанія проводитиме всі роботи без перекриття доріг. Проїзну частину задіюватимуть тільки ситуативно – для під’їзду техніки та підвезення матеріалів і обладнання. Частково перекриватись буде тільки пішохідна частина і лише по одній стороні вулиці.

При проведені робіт з модернізації ДТЕК Київські електромережі тісно співпрацює з міською владою та комунальними службами для забезпечення максимального комфорту городян.