1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
05 березня 2019

У 2018-му році ДТЕК Київські електромережі виконав 4 тисячі ремонтів і відновив роботу більше сотні кілометрів повітряних ліній

ДТЕК Київські електромережі продовжує працювати над підвищенням якості електропостачання киян: за рік проведено капітальний ремонт п'яти великих енерговузлів, виконано майже 4 тисячі ремонтів кабельних ліній і відновлено роботу 125 кілометрів повітряних ліній різної напруги. Це допоможе поліпшити якість електропостачання для більш, ніж 3 мільйонів жителів столиці. ДТЕК Київські електромережі модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш ефективною.

У 2018 році компанія направила понад 70 мільйонів гривень на реконструкцію, будівництво та технічне переоснащення мереж. За 12 місяців відремонтовано 125 кілометрів повітряних ліній і повністю замінено 45 кілометрів кабельних ліній різної напруги.

Для якісної роботи всієї інфраструктури важливо, щоб не було втрат електроенергії на всіх етапах її передачі: роботу 12 столичних підстанцій перевіряли за допомогою тепловізора. На п'яти з них фахівці компанії провели капітальний ремонт обладнання, ще на шести об'єктах відремонтували будівлі. Тепер жителі Печерського, Шевченківського, Дарницького, Солом'янського районів, незважаючи на їх активну забудову, отримуватимуть якісне електропостачання в своїх будинках.

«Головна мета ДТЕК Київські електромережі - якісне та надійне електропостачання Києва. Наші фахівці доклали всіх зусиль для того, щоб виконати в повному обсязі заплановану в 2018-му році ремонтну програму електричних мереж і обладнання. ДТЕК Київські електромережі модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш ефективною. Ремонтна кампанія буде продовжена і в 2019-му році», - підкреслив операційний директор ДТЕК Київські електромережі Віталій Шайда.

Нагадаємо, в 2018 році вперше в Києві для перевірки стану ліній електропередач використовувалися безпілотні літальні апарати (дрони), оснащені сканером, відеокамерою і тепловізором.