1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
02 липня 2019

Безпека праці та охорона навколишнього середовища: світові стандарти в ДТЕК Київські електромережі

Не просто інструкції. У ДТЕК Київські електромережі безпека праці та охорона навколишнього середовища на особливому контролі. Це підтверджує аудит відповідності вимогам стандартів ISO 45001: 2018 і ISO 14001:2015. Енергокомпанія успішно пройшла перевірку.

Фахівці аудиторської компанії закінчили перевірку ДТЕК Київські електромережі на відповідність новим міжнародним стандартам в сфері охорони праці ISO 45001:2018 та ISO 14001:2015. Вони були розроблені за участю експертів з більш ніж 70 країн світу. Основна мета цих стандартів - допомогти підприємствам, які їх впроваджують, досягти нульового травматизму і дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Підготовка до аудиту на відповідність суворим стандартам тривала більше року. Безпосередня перевірка проходила з 12 по 14 червня. Аудитори приїжджали на підприємства без попередження і перевіряли роботу ДТЕК Київські електромережі на відповідність вимогам і принципам міжнародних норм.

«Ми побачили комплексну, системну роботу з охорони праці та захисту навколишнього середовища. Ви знаєте, що ви робите, ви знаєте свої помилки. Ви над ними працюєте і знаєте, що робити у майбутньому. Невідповідність стандартам виявлено не було. Підтверджуємо - ДТЕК Київські електромережі відповідає вимогам сертифікації», - підсумував Олексій Шустов, аудитор «МС Консалтинг».

«ДТЕК - надійний роботодавець з безпечними умовами праці та професійною експертизою. Процедури, регламенти, спецодяг, обладнання та наше ставлення до охорони праці дозволило зберегти нульовий травматизм в компанії протягом двох років. Ми модернізуємо енергетику, робимо її більш ефективною і екологічною. Створена на основі ISO 45001:2018 система охорони праці та ISO 14001:2015 система екологічного менеджменту ефективні», - говорить Олександр Ніколайчук, керівник департаменту охорони праці ДТЕК Київські Електромережі.

За стандартами ISO (International Organization for Standardization - міжнародна організація по стандартизації) і OHSAS (Occupational Health and Safety Management Systems - система управління гігієною та охороною праці) ДТЕК Київські електромережі працює з 2012 року. Щорічно аудитори перевіряють, наскільки енергокомпанія відповідає цим вимогам.