1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
11 липня 2019

Розумні мережі: енергетики обладнали сучасними системами управління близько 300 підстанцій Києва

287 систем телемеханізації встановили ДТЕК Київські електромережі на трансформаторних і розподільчих підстанціях столиці. Сучасні методи збору інформації ще на крок наблизили енергокомпанію до впровадження технології «розумних» мереж (smart grids), які роблять електропостачання міста ще більш надійним і стабільним. А роботу енергетиків - оперативною.

Інноваційні системи телемеханізації вже працюють на 223 розподільчих пунктах потужністю 10 кВ і всіх 64 підстанціях ДТЕК Київські електромережі. Сучасні модулі дозволяють енергетикам дистанційно аналізувати роботу обладнання. Пристрої передають інформацію про стан мереж, реле, трансформаторів, кабелів, фіксують напругу і рівень споживання. Обробляють дані спеціальні комп'ютерні програми, що зводить до мінімуму помилки. А значить підвищується надійність і стабільність роботи електромереж столиці.

«Енергетика - основа майбутнього цифрового світу. І наша мета - відповідати сучасним викликам і поетапно створювати в Києві «розумні» електромережі. До 2020 року ми плануємо оснастити всі 100% розподільних підстанцій інноваційним обладнанням», - підкреслив Ігор Циганок, начальник Служби засобів диспетчерського та технологічного управління ДТЕК Київські електромережі.

На комп'ютеризацію та цифровізацію в інвестиційній програмі ДТЕК Київські електромережі на 2019 рік передбачено понад 33 мільйона гривень. Загальна сума інвестицій в розвиток електричної інфраструктури столиці в цьому році - біля 370 млн гривень.