1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Новини
27 листопада 2019

ДТЕК Київські електромережі ліквідовує аварію у центрі Києва

О 16:59 на розподільчому пункті 412 (10 кВ), що у Печерському районі міста Києва, сталася аварія. У результаті короткого замикання була пошкоджена комірка електрообладнання лінії «Бастіонна». Без світла залишилося 52 житлових багатоквартирних будинки, 14 приватних будинків та 15 закладів, що знаходяться на вулиці Джона Маккейна, Старонаводницькій, Іоанна Павла ІІ, Чигоріна, Генерала Алмазова, Добровольчих Батальйонів, Євгена Коновальця, Рибальська, Цитадельна, Московська та Лейпцизька.

Одразу ж після отримання інформації про аварійне відключення на місце виїхали аварійні бригади ДТЕК Київські електромережі, які розпочали ліквідацію наслідків аварії. Станом на 20:20 без світла залишались 18 багатоквартирних та 7 приватних будинків.

Наразі завершується перепідключення споживачів на резервні лінії. Найближчим часом усі клієнти будуть під’єднані до мережі.

Протягом ночі спеціалісти ДТЕК Київські електромережі будуть відновлювати пошкоджене обладнання розподільчого пункту аби відновити живлення клієнтів за основною схемою.