Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Графік модернізації електромереж
/ckeditor_assets/Планові відключення/Серпень 2019/Відключення споживачів у серпні на 25.08.2019.xlsx

Кожен киянин має право на те, щоб в його домі завжди було світло і затишно, а побутова техніка працювала без збоїв. Для цього потрібні сучасні надійні електромережі. Як будь-яке устаткування, вони потребують ретельного догляду.

Але деякі ремонтні роботи неможливо проводити без вимикання електроенергії, бо від цього залежить безпека людей, які ремонтують обладнання. Планові відключення – це найбільш ефективний спосіб проводити технічне обслуговування та модернізацію електромереж. Завдяки цьому значно зменшується аварійність мереж.

Різновиди ремонтних робіт:
  • Капітальний ремонт трансформаторної підстанції (ТП) або розподільчого пункту (РП). Може включати в себе: заміну застарілого та/або непрацюючого обладнання, випробування обладнання, а також чищення, фарбування та оновлення обладнання на підстанції.
  • Капітальний ремонт повітряних ліній (ПЛ) може включати: заміну неізольованого проводу на ізольований, заміну пошкодженого проводу, опор та іншого обладнання.
  • Технічне обслуговування повітряних ліній (ПЛ) може включати: проведення оглядів, виконання профілактичних перевірок і вимірювань, усунення дрібних несправностей.
  • Розчищення траси повітряних Ліній (ПЛ). Включає в себе обрізку гілок, що нависають або торкаються повітряних ліній та можуть спричинити обриви або замикання на повітряних лініях.
  • Встановлення технічного/комерційного обліку в трансформаторній підстанції (ТП, РП). Може включати в себе: встановлення або заміну застарілого та/або непрацюючого обладнання (лічильника електричної енергії, трансформаторів струму, системи АСКОЕ, тощо),  перевірка/діагностування обладнання.

Графік планових відключень: грудень 2019

3Завантажити

Графік планових відключень: листопад 2019