Для дому Для компанiй
1588
(067)
(050)
210-1588
для стаціонарних
Попередня реєстрація
​​

За допомогою веб-сервісу попередньої реєстрації Ви можете записатися на відвідування фахівця центру обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі у зручний для Вас час. Для цього оберіть час і день та зазначте тему свого візиту за допомогою форми нижче. Після заповнення форми Ви отримаєте реєстраційний номер.

У обраний день та час приходьте до центру обслуговування та зверніть увагу на інформаційний екран електронної черги. Вас буде запрошено до фахівця для обслуговування (Ваш номер з’явиться на екрані). Можливо, буде необхідно зачекати декілька хвилин, поки фахівець закінчить обслуговування попереднього клієнта. Будь ласка, приходьте вчасно.

Клієнти фізичні особи (населення) мають можливість записатися онлайн на прийом до центру обслуговування по всім питанням, окрім тих, що стосуються нових підключень об’єктів до електричних мереж.

Клієнти юридичні особи можуть зареєструватися на відвідування до свого ЦОКу (вказано в договорі) по всім питанням, окрім тих, що стосуються нових підключень об’єктів до електричних мереж, а також документації на проведення тендерів (електроенергія).

Якщо знадобиться допомога — зверніться до адміністратора центру обслуговування.

Чекаємо на Вас!

Форма попередньої реєстрації