Для дому Для компанiй
Контакт-центр
1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Укласти договір

11.06.2017 набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», тим самим розпочав процес реформування електроенергетичної галузі в Україні. Реформа галузі полягає у відокремленні функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла ряд нормативно-правових актів, які регулюють відносини між всіма учасниками нового ринку, в тому числі між споживачами та оператором системи розподілу, а також між споживачами та постачальниками електричної енергії.

14.03.2018 постановою НКРЕКП № 312 та постановою НКРЕКП № 310 було затверджено Правила роздрібного ринку електричної енергії та Кодекс системи розподілу відповідно.

11.06.2018 набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, які регулюють договірні відносини між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії.

Починаючи з 11.06.2018р. врегулювання договірних відносин між ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та споживачами здійснюється шляхом приєднання споживачів до публічних договорів, шляхом подання відповідної заяви-приєднання.
З метою дотримання норм чинного законодавства та на виконання вимог наведених нормативно-правових актів ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» було розроблено та оприлюднено нові договірні умови, пропозиції та інші документи для різних категорій споживачів. Зазначені докумети розроблено на підставі типових та примірних форм, які є додатками до Правил роздрібного ринку електричної енергії.
Умови постачання електричної енергії існуючим споживачам
ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» залишаються без зміни.